img img img img

technologie

Po zakúpení technologického zariadenia pre výrobu tesnenia dverí chladničiek a mrazničiek začala s výrobou tesniaceho PVC systému. Ohybný magnetický pás vložený do tesnenia zaručuje hermetické uzavretie dvier.

Pri vypracovávaní a vykonávaní komplexného zákazníckeho riešenia hľadá náš projektový tím vhodnú rovnovážnu inováciu, efektívnosť a maximálnu jednoduchosť. Práve preto sa rozhodol využiť extrúder magnetického pásu na výrobu ďalšej skupiny produktov, a to výrobky z magnetu:
Magnetický pásik sa využíva v tesniacich systémoch ako aj každodennom bežnom živote (senzory, pruhy, fólie, magnetky na chladničku,atď.).
Magnetický pásik s obojstranne lepiacou páskou môžete prilepiť na akýkoľvek predmet, a potom ho umiestniť na magnetickú plochu.
Magnetické rámiky na etikety (C-profil) slúžia k rýchlemu a veľmi ľahkému označovaniu skladov a regálov.

Po úspešnom zavedení a uplatnení výrobkov z magnetu na trh SOVEX-BC rozširuje svoje portfólio o ďalší nový produkt, tesnenia z expanzného TPE. Extrúzia tohto typu mikroporéznych tesnení vzniká spojením troch materiálov prostredníctvom vytláčacieho nástroja. Táto technologická inovácia umožňuje kombinovať polyméry s rôznymi charakteristikami v cieľovú synergiu, ktorá násobí výhody a riešenia. Profily nadobúdajú detailnú integráciu jednoduchého použitia a vysokej kvality. Mikroporézne tesnenia predstavujú excelentnú alternatívu použitia EPDM tesnení.